Proszę czekać...

O NAS

Poznaj nas bliżej


SPECACTIVE Obozy Kolonie Wycieczki
Magdalena i Konrad Szkudlarscy

To rodzinna firma, która powstała po to, aby zadbać o aktywność wszystkich osób, które się do nas zgłoszą.

Naszym celem jest promowanie zdrowego stylu życia i aktywnego wypoczynku. Połączenie ruchu i wspólnej zabawy stworzą niezapomniane wspomnienia, a radość z uprawiania sportu przyniesie satysfakcję z dobrze wykorzystanego czasu.MISJA:

Aktywność to nasza specjalność!

Naszą pasję i zaangażowanie skupiamy na tworzeniu ciekawych, urozmaiconych i bezpiecznych programów obozów sportowo – rekreacyjnych dla dzieci i młodzieży, urodzin dla dzieci, wycieczek szkolnych i zielonych szkół. Nieco starszym proponujemy wyjazdy integracyjne i motywacyjne.

Z nami przeżyjesz prawdziwą przygodę !!!ZAŁOŻYCIEL

dr Magdalena Łazorczyk-Szkudlarska

Doktor nauk o kulturze fizycznej, absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, dwóch kierunków: wychowania fizycznego oraz turystyki i rekreacji. Nauczycielka wychowania fizycznego, Kierownik Wypoczynku, Manager, instruktorka pływania, aqua aerobic, badmintona, animatorka, pilotka wycieczek krajowych i zagranicznych, żeglarz jachtowy.

Praca pedagogiczna jest spełnieniem jej marzeń, sprawia dużo radości, a przede wszystkim daje mnóstwo satysfakcji. Już jako dziecko uwielbiała ruch, aktywność fizyczną, wyjazdy na obozy i kolonie podczas wakacji i ta miłość pozostała jej do dzisiaj. Wykształcenie i ukończone liczne kursy, a także zdobyte doświadczenie pozwoliły rozwijać pasję organizacji imprez, wyjazdów, czasu wolnego i wypoczynku o charakterze sportowym, co zaowocowało założeniem firmy SpecActive.

Swój czas wolny zawsze spędza aktywnie, organizując liczne podróże… te małe i te duże. Ma głowę pełną pomysłów i wszystkie je realizuje, tworząc niezapomniane wspomnienia na długo pozstające w sercu.


OFERUJEMY

W naszej ofercie znajdziecie Państwo:
OBOZY LETNIE


Oferowane przez nas obozy sportowo – rekreacyjne to połączenie aktywnego wypoczynku z dobrą zabawą. W programie znajduje się wiele różnych zajęć sportowych.

Uczestnicy naszych obozów mają niepowtarzalną szansę nabycia nowych umiejętności, a także doskonalenia się w dyscyplinach, które sprawiają im najwięcej radości.CAMP FIRST

Camp First to Obóz „Początkujących Poszukiwaczy Przygód”. Dzieci w wieku 6 – 7 lat

CAMP ACTIVE

Camp Active to Obóz „Aktywnych Poszukiwaczy Przygód”.
Dzieci w wieku 6 -11 lat

CAMP POWER

Camp Power to Obóz który, przyprawi Cię o „Letni Zawrót Głowy”. Młodzież w wieku 12 -17 lat

CAMP BALL

Dostępny w dwóch wariantach: PIŁKARSKI LUB SIATKARSKI. Dzieci w wieku 10 -17 lat

ZOBACZ TERMINY


OBOZY ZIMOWE


Na obóz zapraszamy uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz starszych. Oferujemy solidny, szkoleniowy program narciarski, który realizowany jest na wielu poziomach zaawansowania uczestników.

Naszym celem jest przede wszystkim nauka i doskonalenie jazdy na nartach i snowboardzie (ZIELENIEC SKI ARENA). Cały dzień wypełniamy aktywnym wypoczynkiemCAMP WINTER

To zimowisko z nauką i doskonaleniem jazdy na nartach i snowboardzie

ZOBACZ TERMINYUrodziny dla dzieci

Urodziny na sportowo
✓ Gry i zabawy ruchowe
✓ Gry rekreacyjne: kręgle fińskie, bule
✓ Tańce animacyjne
✓ Konkursy i turnieje o tematyce sportowej
✓ Animator, który poprowadzi zajęcia z dziećmi
✓ wysoki poziom dbałości o bezpieczeństwo uczestnikówWycieczki szkolne i zielone szkoły

Na zamówienie przygotujemy program wycieczki oraz zielonej szkoły dostosowany do Państwa potrzeb i oczekiwań.

W organizowanych przez nas wycieczkach i zielonych szkołach stawiamy na profesjonalizm oraz wykwalifikowaną kadrę pilotów i przewodników.
Ubezpieczenia

Wyznacz sobie cel podróży, zacznij pakować walizki, a my pomożemy Ci dobrac odpowiednie ubezpieczenie turystyczne.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo ubezpieczenia turystyczne TU Europa, lidera polskiego rynku ubezpieczeniowegoWyjazdy integracyjne dla firm

Chcesz spędzić czas wolny z grupą znajomych, a nie wiesz jak to zrobić i dokąd pojechać?

Znalazłeś idealne rozwiązanie – jesteśmy po to, aby zorganizować dla Ciebie i grupy Twoich znajomych wyjazd „szyty na miarę”.